Welkom

Welkom op de website van Scouting Goirle.

Op deze website vindt u alle informatie over Scouting Goirle. Van het huren van het scoutinggebouw tot aan het lid worden.

Als u vragen of opmerkingen heeft kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen.

Scouting Goirle wordt medemogelijk gemaakt door:

  • Gerritsen_Group_logo
  • Outrex_logo
  • Smeets
  • bssg
  • janus_metaal
  • linfosys_logo
  • logo-JHT
  • logo-klooster-nieuwkerk-goirle
  • ojw_advocaten

Vriend van Scouting Goirle

Wist jij dat je ook Vriend worden van Scouting Goirle kan worden? Dat is al mogelijk met een jaarlijkse bijdrage van € 50. Hiermee maak je mogelijk dat er o.a. extra activiteiten georganiseerd kunnen worden, bedankjes voor de vrijwilligers en nieuw spelmateriaal aangeschaft kunnen worden. Zelf beslis je als Vriend maximaal 3 maal per jaar mee aan welke ingediende projecten het geld besteed zal worden en blijf je betrokken bij de vereniging. Meer info of meteen Vriend worden? Lees gauw verder...

Deze site is gerealiseerd door: Linfosys Hosting diensten & Netwerkbeheer